• "OWOCOWY TYDZIEŃ" - Dzień I

• Po raz kolejny, w dniach 08.10 - 18.10 odbywa się w naszej szkole akcja "OWOCOWY TYDZIEŃ"

W wyznaczonym terminie, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VIII przygotowują dla wszystkich, na szkolnym korytarzu owocowo - warzywny poczęstunek.

Jako pierwsi poczęstunek przygotowali uczniowie klasy I

• Spotkanie z policją pod hasłem "Bezpieczna Droga"

• Dbając o dobro naszych podopiecznych zorganizowaliśmy w naszej szkole spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej pod hasłem „Bezpieczna Droga”.

Policja prowadzi aktualnie akcję „Bezpieczna Droga” polega ona na spotkaniach z dziećmi i przedszkolakami oraz informowaniu ich o najważniejszych zasadach ruchu drogowego, a także niebezpiecznych zachowaniach dzieci podczas powrotu do domu.

Ze starszymi dziećmi przeprowadzono prelekcję na temat zagrożeń w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu.

• Piesza wycieczka przedszkolaków!

• 27 września oddział przedszkolny 3, 4 latków wybrał się na pieszą wycieczkę do Ostoi Rodzinnej Wśród Alpak na miejscu można było zobaczyć ciekawe okazy zwierząt, których nie widujemy na co dzień. Przedszkolaki podziwiały między innymi: alpaki, krowy szwedzkie, papugi, kozy, gęsi i kaczki. Największą przyjemność sprawiła dzieciom możliwość głaskania i karmienia zwierząt.

Zwieńczeniem wycieczki były gry terenowe na placu zabaw w Zajeździe Piotr oraz konsumpcja przepysznej szarlotki.

Bardzo dziękujemy Zajazdowi Piotr za gościnę oraz właścicielom, hodowli alpak za oprowadzenie po swoim gospodarstwie.