Aktualności
Zapraszamy!
Powiatowy konkurs plastyczny "W dzień i w nocy bez przemocy"
Nowa galeria Powiatowy konkurs plastyczny "W dzień i w nocy bez przemocy" została dodana do albumu fotograficznego
Wycieczka "Rodzinne Sady w Trębaczowie".
Nowa galeria Wycieczka "Rodzinne Sady w Trębaczowie". została dodana do albumu fotograficznego
XXX Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne
7 czerwca 2026 roku w Urszulinie odbyły się XXX Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne. W zawodach wzięło udział wielu młodych sportowców, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.
Wśród uczestników nie mogło zabraknąć reprezentantki naszej szkoły.Nasza uczennica, Oliwia Sokolnicka, wystartowała w biegu na dystansie 600 metrów. Po niezwykle zaciętej rywalizacji zajęła wysokie I miejsce.
Serdecznie gratulujemy Oliwii wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!
Wycieczka "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią".
Nowa galeria Wycieczka "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią". została dodana do albumu fotograficznego
2 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią", zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Wycieczka rozpoczęła się spływem kajakowym po rzece Tanew, który trwał ok. 2 godz. Następnie uczniowie udali się do ośrodka, gdzie odbywały się dalsze atrakcje: zabawa na placu z urządzeniami dmuchanymi do rywalizacji, boiska do gry w piłkę oraz strefa do rywalizacji w paintball. Kazdy uczestnik, po posiłku otrzymał słodką niespodziankę. Ten dzień nasi uczniowie spędzili aktywnie.
Udział w grze terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA”
Nowa galeria Udział w grze terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA” została dodana do albumu fotograficznego
28 mają 2026 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Zespół Szkół im.Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej do udziału w Powiatowej Grze Terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA – o tematyce dotyczącej Ochrony Środowiska. Uczniowie wraz z opiekunami szkolnymi poruszali się wyznaczoną trasą w przestrzeni miejskiej, wykonując zadania o tematyce ekologicznej i związanej z ochroną środowiska. Po zakończeniu gry terenowej uczniowie wzięli udział w pikniku ekologicznym, na którym brali udział w grach sportowych oraz dostali upominki i nagrody za udział w wydarzeniu. Celem wydarzenia była popularyzacja wiedzy ekologicznej, kształtowanie postaw proekologicznych oraz integracja młodzieży poprzez aktywną formę nauki i współpracy zespołowej.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Wszystkie