• "OWOCOWY TYDZIEŃ" - Dzień I

• Po raz kolejny, w dniach 25.10 - 10.11 odbywa się w naszej szkole akcja "OWOCOWY TYDZIEŃ"

W wyznaczonym terminie, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VIII przygotowują dla wszystkich, na szkolnym korytarzu owocowo - warzywny poczęstunek.

Jako pierwsi poczęstunek przygotowały dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy I

• Ślubuję!

•     17. października 2023 r. w naszej szkole odbyła się  uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Akademia rozpoczęła się o godz. 10.00 wystąpieniem uczennicy kl V, Aleksandry Jasielskiej, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Następnie  wystąpiły uczennice kl. IV z utworem „Rozwiń swoje skrzydła”.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania  oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Józef Sochaj w towarzystwie wychowawcy klasy. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Głębokiem. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez wójta gminy Cyców, pana Wiesława Pikułę, rodziców, prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Małej Szkoły, panią Elżbietę Marcinek, Radę Rodziców oraz uczniów k. II. Po burzy oklasków pierwszoklasiści wrócili do klasy, gdzie czekały na nich słodkości przygotowane przez rodziców.