Aktualności
Zapraszamy!
Powiatowy konkurs plastyczny "W dzień i w nocy bez przemocy"
Nowa galeria Powiatowy konkurs plastyczny "W dzień i w nocy bez przemocy" została dodana do albumu fotograficznego
Wycieczka "Rodzinne Sady w Trębaczowie".
Nowa galeria Wycieczka "Rodzinne Sady w Trębaczowie". została dodana do albumu fotograficznego
XXX Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne
7 czerwca 2026 roku w Urszulinie odbyły się XXX Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne. W zawodach wzięło udział wielu młodych sportowców, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.
Wśród uczestników nie mogło zabraknąć reprezentantki naszej szkoły.Nasza uczennica, Oliwia Sokolnicka, wystartowała w biegu na dystansie 600 metrów. Po niezwykle zaciętej rywalizacji zajęła wysokie I miejsce.
Serdecznie gratulujemy Oliwii wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!
Wycieczka "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią".
Nowa galeria Wycieczka "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią". została dodana do albumu fotograficznego
2 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce "Aktywny pobyt w Krainie nad Tanwią", zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Wycieczka rozpoczęła się spływem kajakowym po rzece Tanew, który trwał ok. 2 godz. Następnie uczniowie udali się do ośrodka, gdzie odbywały się dalsze atrakcje: zabawa na placu z urządzeniami dmuchanymi do rywalizacji, boiska do gry w piłkę oraz strefa do rywalizacji w paintball. Kazdy uczestnik, po posiłku otrzymał słodką niespodziankę. Ten dzień nasi uczniowie spędzili aktywnie.
Udział w grze terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA”
Nowa galeria Udział w grze terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA” została dodana do albumu fotograficznego
28 mają 2026 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Zespół Szkół im.Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej do udziału w Powiatowej Grze Terenowej „EKO-QUEST ŁĘCZNA – o tematyce dotyczącej Ochrony Środowiska. Uczniowie wraz z opiekunami szkolnymi poruszali się wyznaczoną trasą w przestrzeni miejskiej, wykonując zadania o tematyce ekologicznej i związanej z ochroną środowiska. Po zakończeniu gry terenowej uczniowie wzięli udział w pikniku ekologicznym, na którym brali udział w grach sportowych oraz dostali upominki i nagrody za udział w wydarzeniu. Celem wydarzenia była popularyzacja wiedzy ekologicznej, kształtowanie postaw proekologicznych oraz integracja młodzieży poprzez aktywną formę nauki i współpracy zespołowej.
Koncert patriotyczny z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Nowa galeria Koncert patriotyczny z okazji Święta Konstytucji 3 Maja została dodana do albumu fotograficznego
II Powiatowy konkurs matematyczny "As czwartych klas".
Nowa galeria II Powiatowy konkurs matematyczny "As czwartych klas". została dodana do albumu fotograficznego
Pierwszy Dzień Wiosny 2026
Nowa galeria Pierwszy Dzień Wiosny 2026 została dodana do albumu fotograficznego
Dnia 20 marca 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Głębokiem odbyły się obchody Dnia Wiosny, które dostarczyły uczniom wielu radości i pozytywnych emocji.
Pierwsze dwie lekcje tego dnia były wyjątkowe, ponieważ zajęcia prowadzili sami uczniowie. Mogli oni wcielić się w rolę nauczycieli, przygotować krótkie lekcje, zadania i zabawy dla swoich kolegów i koleżanek. Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Następnie cała społeczność szkolna udała się na wspólne spalenie Marzanny, co jest tradycyjnym symbolem pożegnania zimy i powitania wiosny. Wydarzeniu towarzyszyła bardzo dobra atmosfera i wspólne świętowanie na świeżym powietrzu.
Po powrocie do szkoły odbyły się zawody sportowe na sali gimnastycznej, które trwały dwie godziny lekcyjne. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych, wykazując się szybkością, zręcznością i współpracą w drużynach.
Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs na najlepsze przebranie wiosenne. Uczniowie przygotowali bardzo pomysłowe i kolorowe stroje związane z wiosną – pojawiły się kwiaty, motyle, biedronki oraz inne symbole tej pory roku. Najlepsze stroje zostały nagrodzone.
Dzieci z klas młodszych robiły wiosenne kanapki, wykonywały prace plastyczne związane z tematyką wiosenną.
Dzień Wiosny upłynął w bardzo miłej atmosferze, pełnej zabawy, uśmiechu i wspólnego świętowania nadejścia wiosny.
Nie zwlekaj!! Już dzisiaj złóż dokumenty!! Termin składania kart upływa 20 marca.
„ Program rozwojowy Szkół Podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Cyców”
Nowa galeria „ Program rozwojowy Szkół Podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Cyców” została dodana do albumu fotograficznego
4W II semestrze roku szkolnego 2025/2026 zakończyliśmy realizację projektu pn. „Program rozwojowy Szkół Podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Cyców”, w ramach którego w naszej szkole prowadzone były następujące zajęcia:
- Zajęcia indywidualne:
- Doradztwo zawodowe,
- Z logopedą,
- Z terapeutą pedagogicznym (terapia pedagogiczna).
- Zajęcia grupowe:
- Z plastyki,
- Dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji,
- Dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych,
- Rozwijające sprawność językową.
Tworzymy rezerwaty przyrody - konkurs.
Nowa galeria Tworzymy rezerwaty przyrody - konkurs. została dodana do albumu fotograficznego
13
I Ogólnopolskie Biegi Barbórkowe dla dzieci i młodzieży.
"Wielkie dzieła nie powstają dzięki sile, lecz dzięki wytrwałości”.
— Samuel Johnson
Kolejny sukces naszych uczniów w I Ogólnopolskim Biegu Barbórkowym. Oliwia Sokolnicka - 3 miejsce, Szymon Kowalski - 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy.
OnkoMikołaj
Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji OnkoMikołaj organizowanej na rzecz dzieci z Onkologicznego Lubelskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej wspaniałej akcji!!! Pomóżmy razem i dajmy chorym dzieciom radość!!! Akcja trwa do końca tego tygodnia czyli 29 listopada!!!! Zachęcamy wszystkich do włączenia się do naszej akcji.
***Dzień Życzliwości***
21 listopada świętowaliśmy Dzień Życzliwości, a nasza szkoła wypełniła się dobrymi słowami, uśmiechami i pozytywną energią!
,,Śpiewam Ojczyźnie Swej”
W dniu 14 listopada 2025 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Cycowie odbył się koncert patriotyczny pt. ,,Śpiewam Ojczyźnie Swej”. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II pod opieką p. Magdaleny Gadaj.
Narodowe Świeto Niepodległości
Nowa galeria Narodowe Świeto Niepodległości została dodana do albumu fotograficznego
11 listopada 1918 roku to niezwykle ważna data w historii naszej ojczyzny. Po 123 latach niewoli nasz kraj odzyskał upragnioną wolność. W ramach obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Zebraliśmy się, aby wspólnie uczcić pamięć tych, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę. Dziękujemy klasie II za zorganizowanie akademii i wielkie zaangażowanie w tak ważnym dla Polaków wydarzeniu.
Wyjazd do Chełma
Nowa galeria Wyjazd do Chełma została dodana do albumu fotograficznego
Kino Sferyczne (mobilne planetarium)
Nowa galeria Kino Sferyczne (mobilne planetarium) została dodana do albumu fotograficznego
Jesienne kanapki zdrowo i kolorowo!
Nowa galeria Jesienne kanapki zdrowo i kolorowo! została dodana do albumu fotograficznego
10
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Wszystkie