• Wdrażamy system nauczania LEGO Education.

• #LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

Odkrywamy nauczanie STEAM, rozbudzamy entuzjazm uczniów za pomocą systemu nauczania LEGO Education  — intuicyjnego, otwartego i niezwykle elastycznego rozwiązania, które umożliwia praktyczną naukę.

Zapewniamy dzieciom nieograniczone możliwości praktycznej nauki przedmiotów STEAM przez zabawę, która pomoże im rozwinąć przydatne umiejętności oraz nabrać pewności siebie.

• ***

• Pan Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył dziadków!

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków; oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w dniu 8 lutego 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji tego święta. Licznie przybyli goście – babcie i dziadkowie – mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem swoich wychowawców zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, humorystyczne scenki. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed swoimi bliskimi.

Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, oraz własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki i laurki, którymi obdarowani zostali nasi goście.

Życzenia wszystkim babciom i dziadkom złożył również pan dyrektor Józef Sochaj, który w imieniu wszystkich dzieci życzył im zdrowia, miłości i radości. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zdjęcia  z uroczystości zostały wykonane dzięki aparatowi zakupionemu w ramach Rządowego Programu - Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszlosci